5 причин працювати на Форекс

0
265

1. Робота він.

Про це мріє більшість людей. Але стереотипи та шаблони заважають розпочати свою справу. "Пенсії ж не дадуть" або "Форекс це не стабільно, а хитко".
А згадаємо масові скорочення у періоди кризи, зупинка заводів. Вас це торкнулося? Мене немає. Оскільки один із моїх доходів – це онлайн-трейдинг та громадська діяльність.

5 причин працювати на Форекс

2. Постійне пізнання себе.

Тільки ідіот може думати, що без роботи можливий позитивний підсумок. Розумні люди розуміють, що регулярне усунення власних помилок і недоліків дає плоди.

3. Постійне пізнання ринку та економіки.

Ви думаєте, що всі дізналися про Forex, поторгувавши рік? Мине ще рік, може, два, і ринок зробить такий фінт, що треба буде переосмислювати ситуацію.
Ринок Форекс, як будь-яка складна система емоційно-технічних взаємозв'язків постійно змінюється. Робота над собою дозволяє вчасно розпізнавати ці зміни та коригувати свою роботу. У цьому полягає динаміка ринку. Вчасно побачили зміни – отримали більше грошей. Хто не діє, той втрачає.

4. Свобода.

Звичайно, всі ми прив'язані до Землі, води та повітря, а держави ведуть облік нашого життя. Тому повної свободи у цьому світі не досягти. Але все-таки потрібно розуміти, що заробіток без прив'язки до місця роботи, вільний графік і свої гроші дають величезну свободу вибору.
За багатьох людей все вирішують із дитинства: куди піти вчитися, працювати, коли створювати сім'ю, з ким і таке інше. Проте, кожен має вибір: теплий офіс зараз чи теплі країни в перспективі.
Я не спростовую значення Долі, але, зокрема, стверджую, що якщо не намагатися робити так, як хочеш, то Доля не зможе направити в те русло, яке найбільше цікавить у житті.
Гроші – це свобода. А хто так не рахує, то бранець власних страхів.

5. Інтерес.

Крім фінансового інтересу, є моральний інтерес. Ви працюєте на Форекс, вивчаєте його, вдосконалюєте свої навички. Цікаво відстежувати зміни, економічні плани країни, показники та логічні схеми функціонування локальних економік, а також світової системи.
Цікаво жити можна заборонити лише самому собі. А на Форекс завжди цікаво.