А можно ли делать лазерную эпиляцию летом?

0
497

Багато хто замислюється, чи небезпечно проводити епіляцію лазером, коли на вулиці світить яскраве сонце. Це залежить від апарата, який використовується в салоні лазерної епіляції. Більшість лазерів дійсно не сумісні з ультрафіолетовим опроміненням, є ризик отримати опіки та гіперпігментацію. Крім того, вони, включаючи популярний олександритовий лазер, не здатні працювати на засмаглій шкірі і на світлому волоссі. Єдиний апарат, який можна без побоювань застосовувати будь-якої пори року та на шкірі будь-якого фототипу – діодний лазер Light Sheer Duet, який працює менш агресивно, ніж більшість лазерів. Завдяки точному впливу на клітини-мішені та меланін, розташований у волоссі та шкірі, цей тип лазера не здатний викликати опіки та пігментацію.

А можно ли делать лазерную эпиляцию летом?

А це точно назавжди?

Після курсу лазерної епіляції у деяких пацієнтів можуть з'являтися поодинокі слабкі волоски, видалення яких можна приходити в клініку щорічно. До речі, будь обережна — деякі недобросовісні клініки замінюють лазер для епіляції слабкішим приладом. Головні ознаки, що тебе хочуть обдурити — дуже велика кількість процедур (більше 10) і хворобливі відчуття під час сеансу. Довгостроковість ефекту фотоепіляції також суттєво нижча.

Сподіваємось, що стаття допомогла тобі остаточно розібратися у тонкощах лазерного видалення волосся! Перед першою лазерною епіляцією тобі залишилося тільки вивчити ціни, відгуки, фото до і після і записатися на процедуру.