Сучасне шкільне обладнання та інвентар

0
311

Швидкий початок роботи з інтерактивною панеллю

Щоб ефективніше використовувати час уроку, інтерактивне обладнання повинне мати функцію швидкого пробудження дотиком до екрана. Інтерактивна панель Titanium серії Elements, наприклад, додатково комплектується датчиками наближення, які включають панель, коли вчитель лише рухається до неї. Хоча у вас не буде часу її вимикати! Обладнання для шкільних кабінетів та лабораторій ви можете замовити тут elizlabs.com.ua.

Вбудовані функції зацікавленості учнів

Легкість подачі матеріалу дітям молодшого шкільного віку залежить від функцій зацікавленості, вбудованих в інтерактивне обладнання. Серед таких функцій можуть бути різні таймери, додають уроку динаміки, або рандомізатора, які створюють атмосферу непередбачуваності та цікавості на уроці. Коли звичайна Біла Дошка має можливість додавання будь-яких графічних елементів або малюнків, тоді її можна використовувати для розфарбовування та відгадування кросвордів тощо. Більше про вбудовані функції панелі у відповідному розділі.

Інтерактивна панель на Android

Коли інтерактивна панель — це не лише дисплей для демонстрації матеріалу на уроці, а самостійний пристрій на операційній системі Android, це відкриває додаткові можливості. Існування вже знайомих дитячих програм на Android додають переваги на уроці. А можливість розпочати заняття з додатком у класі, а продовжити будинки на персональному пристрої, значно спрощує засвоєння матеріалу дитиною. Корисними програмами для дитячого розвитку можуть бути «Кумедна їжа», «Читайка» та ін.

Сучасне шкільне обладнання та інвентар

Зручне використання інтерактивного обладнання в школі — віконний режим

Android-програми, що відкриваються на панелі, можуть відображатися в різних вікнах: немає обмежень щодо кількості, положення та розміру таких вікон. Це дозволяє не тільки бачити кілька типів контенту на одному екрані, але й взаємодіяти одночасно декільком людям з різними програмами, наприклад, одна дитина складає пазл, а інша розмальовує малюнок або обидва одночасно заповнюють кросворд тд.

ActiveInspire — пакетне програмне забезпечення для створення інтерактивних уроків з дітьми шкільного та дошкільного віку

Програмне забезпечення ActiveInspire розроблено для середовища Windows та Mac, тому дає можливість готувати уроки та завдання окремо від панелі, а сенсорна взаємодія при демонстрації дарує величезні емоції та досвід дітям під час виконання завдань уроку. ПЗ із безстроковою ліцензією йде в комплекті з панелями та дошками бренду, на одну одиницю обладнання надається 5 ліцензій. Використання програми не складніше PowerPoint, але функцій набагато більше, а створені уроки відкривають величезні можливості для дітей навіть під час самостійної взаємодії. Це не лише демонстрація слайдів, це і анімації, і запрограмовані дії та завдання для дітей, з якими вони працюють самостійно.

Бездротове відображення матеріалу на інтерактивній панелі у класі та на відстані — ScreenShare

Звичайно інтерактивна панель може бути великим сенсорним монітором, але тут важливо звернути увагу на кілька моментів:

  1. Підключення з будь-якого типу пристрою – планшета, телефону, ноутбука тощо.
  2. Таких пристроїв може бути одночасно підключено до панелі до 40 шт, а це як найповніший клас у школі.
  3. Для такого підключення НЕ потрібні жодні проводи.

Таке бездротове підключення до панелі за допомогою ScreenShare може бути як у спільній мережі класу, так і просто на відстані через інтернет. Наприклад, коли дитина не може відвідати зал або клас, вчитель може переглянути вміст його комп'ютера або смартфона, при необхідності відкрити його екран для всього класу. Більше того, ця функція дає можливість не просто переглядати екран підключеного пристрою, але й ним повністю керувати прямо з інтерактивної панелі.

Віртуальна та доповнена реальність на уроці

Завдяки можливості підключення різних пристроїв, можна використовувати Android-додатки з доповненою реальністю (AR) і ще більше залучати дітей в освітні процеси.

Можливості інтерактивних панелей сьогодні вражають та розкривають горизонти освітніх експериментів та досягнень.
Ще більше про можливості обладнання можуть безкоштовно розказати консультанти бренду. Заповніть помаранчеву форму нижче для оперативного зв'язку.