Чому варто звернути увагу на гібрид HONDA JAZZ

0
225

Хонда Джаз встигає поєднувати у собі виняткові якості, що задовольняють вимоги багатьох покупців. Все це дозволяє їм досягти неймовірного успіху, а також зізнання з боку споживача. Одним із таких мегауспішних, практичних та зручних автомобілів є модель Хонда джаз. Ця машина чудово знайома вітчизняному автоаматору. Перше покоління з’явилося на світ 2001 року. П’ятидверний хетчбек зміг завоювати ринок завдяки своїй симпатичній зовнішності, просторому салону при дуже скромних розмірах, надійності агрегатів та витривалій ходовій. Все це доповнювалося гарною керованістю, що допомогло моделі Honda Jazz виграти звання кращого компактного хетчбека за підсумками 2007-го року. Машина випускалася на ринку понад 10 років, і, переживши рестайлінг у 2008, ще через три роки була знята з виробництва.

Друге покоління, набагато популярніше у нас, особливо у жіночої статі, було презентовано наприкінці 2010-го року, а старт продажів припав на початок 2011-го. Модель отримала новий кузов та досить оригінальну зовнішність, не особливо типову для п’ятидверних хетчбеків його класу. Недарма на внутрішньому японському ринку машину хонда джаз можна купити під ім’ям Fit, а вона позиціонується, як мікровен для всієї родини. Справді, екстер’єр моделі більше нагадує саме мікровен. Майже однооб’ємний кузов, округлий капот, крихітні звиси. Зовнішність автомобіля важко назвати спортивною. До того ж, його дизайн досить сильно нагадує пострестайлінгву версію Хонда Джаз 2008-го року. Хоча не позбавлений і певної естетики. Наприклад, у профіль автомобіль виглядає досить симпатично за рахунок похилих передніх стійок, акуратних колісних дисків і великої лінії скління. Останнє також простежується та при погляді на автомобіль ззаду. Величезне скло значно покращує огляд, роблячи маневрування заднім ходом досить простою справою.

Друге покоління виросло у габаритах. Хонда Джаз стала на 50 мм довшою, на 20 мм ширшою за свою попередницю. Треба сказати, що це приріст викликав неоднозначні відгуки. Ціна другого покоління теж трохи підросла, проте це не стало перепоною між моделлю і любов’ю до неї з боку жіночої статі.

На нашому ринку для моделі Хонд Джаз пропонувався тільки один тип двигунів. Це бензиновий мотор, об’ємом 1,3 літра, що зібрав чимало хвалебних відгуків завдяки своїм непоганим характеристикам та досить скромному апетиту.

Але є електронний варіант HONDA JAZZ гибрид.

Така сама назва з цього року і на шильдику гібридної Honda CR-V. І так само, як CR-V, Jazz може їздити виключно на електродвигуні, на комбінації електродвигуна і ДВЗ і тільки на ДВЗ. Причому гібридна установка тому і називається інтелектуальною, що водієві взагалі не потрібно думати, в якому режимі краще їхати. Jazz все вирішує сам, вибираючи найоптимальніший, з погляду економії палива варіант. А кому цікава сама технологія i-MMD, може прочитати про неї детальніше у нашому тесті Honda CR-V Hybrid.