Риболовні снасті оптом – кращі цінові пропозиції в інтернет-магазині Master-Hooks

0
315

Рибальськими снастями називають набір рибальського спорядження, призначений для певного способу риболовлі. До складу рибальських снастей входять: вудилища, котушки, волосінь, грузила, гачки та багато іншого приладдя.

Найпопулярнішими способами риболовлі є: поплавок, фідер, пікер, спінінг, нахлист і тролінг. Кожен із цих способів має свій унікальний набір рибальських снастей.

Успіх риболовлі багато в чому залежить від правильного вибору снастей, які підбираються з урахуванням виду риби, яку належить ловити, типу водоймища, досвіду та особистих уподобань рибалки.

У своїй публікації ми розповімо про те, чим сьогодні ловлять рибу, які способи найбільш популярні, з яких елементів складається кожен вид рибальських снастей. Початківець рибалок зможе сформувати для себе список необхідного для того чи іншого виду риболовлі та зробити правильний вибір під час покупок. Риболовні снасті оптом ви можете замовити тут https://master-hooks.ua/uk/golovna/ – кращі цінові пропозиції в інтернет-магазині Master-Hooks.

Поплавкова вудка

Поплавкова вудка є найпоширенішою рибальською снастю в нашій країні. Більшість рибалок, саме з лову на снасть, починали осягати ази рибалки. Поплавець складається з вудилища, волосіні, поплавця, грузила і гачка. Вудилище може бути оснащене котушкою (болонське або матчеве вудилище) або вудилище може бути без котушки (махове або штекерне вудилище).

За довгі роки існування поплавцевої рибальської снасті, сформувалося кілька вдосконалених її різновидів, призначених для різних умов лову.

  1. Махова вудка — це легке вудлище без котушки і пропускних кілець. Вудлище виготовляється зі скловолокна чи вуглепластика, складається за принципом телескопа. Махова вудка дуже легка, зазвичай, її вага не перевищує 100 грамів. Довжина вудлища може бути від 2 до 8 метрів. Лісочка кріпиться до кінчика вудилища. Махова вудка дуже мобільна і ідеально підходить для швидкого лову невеликої риби.
  2. Болонська вудка є телескопічним вудлищем довжиною 4-7 метрів, оснащене котушкою і пропускними кільцями. Болонська вудка призначена для лову більшої риби і має можливість закидання більш далеку дистанцію.
  3. Матчева вудка є міцним вудлищем, що складається з 3 колін, що мають між собою штекерне з’єднання. Вудлище оснащене збільшеною кількістю пропускних кілець, довжиною рукояткою та оснащується безінерційною котушкою. Матчева вудка призначена для лову на далеких дистанціях зі ковзним поплавцем. Підходить для досвідчених рибалок.
  4. Штекерна вудка — являє собою особливий різновид вудок поплавця. Штекерне вудилище може мати довжину від 8 до 15 метрів, окремі частини вудилища поєднуються між собою штекерним з’єднанням. Під час риболовлі, рибаль може вкорочувати або подовжувати вудилище в міру необхідності. Особливістю штекерного вудилища є те, що під час виведення пійманої риби вудилище не піднімається вгору, а відсувається назад у бік берега. Штекерне вудилище призначене для досвідчених рибалок і не підходить для початківців освоювати поплавець.

Який типів поплавцевих снастей собі вибрати, кожен рибалок вирішує собі сам, враховуючи конкретні умови лову та особисті уподобання. Для рибалок-початківців найкраще підходять махова і болонська вудки. Для легкої риболовлі на дрібну рибу ідеально підходить махова вудка. Якщо рибалці потрібна велика універсальність, необхідно робити більш дальні закиди і мати можливість зловити більшу рибу, то йому слід вибрати болонську вудку.

Оптимальна довжина вудилища для вудки поплавця від 4 до 5,5 метрів. Таким вудлищем легше ловити біля берега з кронами дерев, що звисають, легше виконувати закидання і витягувати рибу або поплавок з води. Довші вудилища (довше 6 метрів) занадто громіздкі, складні в управлінні і не дають рибалці будь-яких переваг.