Роль освітлювальних приладів. Освітлення в інтернет-магазині люстр «Лінія Світла»

0
874

Як енергоефективне освітлення впливає на здоров’я людини

Різноманіття світлодіодних стрічок дуже велике, тому розібратися в тому який товар краще вибрати буде складно. Ще недавно світлодіодні стрічки застосовувалися як джерело освітлення вітрин магазинів, вивісок, рекламних банерів, але зараз вони можу повністю замінити освітлення в житловому приміщенні. За своєю конструкцією світлодіодна стрічка це тонка плата, на якій з одного розміщені діоди, а з іншого спеціальна клейка стрічка для зручного і швидкого монтажу. Дізнатися докладніше про енергоефективні освітленні ви можете в магазинi https://www.linija-svitla.ua/.

Дане освітлення можна розрізнити за кольором перетину, а також по самому типу світлодіодів. Одним з таких видів є діоди SMD 3528. Що стосується цифр, які наносяться на ту чи іншу модель то перші дві цифри це довга чіпа (вказана в міліметрах), а дві інші його ширина. У цьому виді застосовується тільки один кристал, який поміщається в корпус. Що стосується якості світіння, то цей вид має трохи тьмяне світло приблизно 5 люменів, але це не заважає застосовувати такий вид світлодіодної стрічки в інтер’єрі. В якості основного освітлення цей вид не підійде, як було описано вище, має недостатню яскравість, і буде тільки псувати дизайн кімнати.

Також є вид світлодіодних стрічок, які користуються не меншим попитом. У цьому випадку застосовуються діоди SMD 5050. У порівнянні з попереднім видом тут встановлені в корпус відразу три кристала, які можуть світити відразу декількома квітами. За якістю освітлення вони трохи краще ніж попередній вид, але застосовувати їх в якості основного джерела світла не рекомендується.

Крім різновиди діодів, вони також діляться на фронтальні і торцеві. Найчастіше застосовуються фронтальні стрічки, з кутом розсіювання становить 120 градусів. Якщо є необхідність сфокусувати весь світ в одній точці то для цього підійдуть профільні екземпляри. Торцеві світлодіодні стрічки здатні розсіювати світло на 90 градусів, але це є єдиною відмінністю перед іншими екземплярами.

Не менш важливим параметром є ступінь захисту. Якщо світлодіодна стрічка буде експлуатуватися в приміщенні, де виключена можливість попадання вологи і пилу, то відмінно підійде варіант зі ступенем захисту IP20-33. Для використання, наприклад, на вулиці де падання вологи і пилу забезпечено підійде рівень захисту IP65-67. Також виробники стверджують, що світлодіодні стрічки з високим ступенем захисту здатні працювати навіть при повному зануренні у воду. Але варто відзначити, що максимальна глибина, на яку можна розміщувати світлодіодну стрічку становить 1 метр.