Плюси друку на крафт-пакетах

0
446

Якими бувають способи друку на крафт пакетах?

Останнім часом крафт пакети стали дуже популярними і затребуваними. В цілому можна сказати, що це зовсім не дивно, так як вони є екологічно чистими і безпечними для навколишнього середовища. Зараз їх використовують для упаковки самих різних товарів. Крім цього, не можна не згадати ще й той факт, що крафт пакети відмінно підходять для нанесення реклами. Наприклад, багато компаній наносять на них власні логотипи, слогани, а також інші зображення. Замовити друк на крафт-пакетах ви можете тут https://borsa.ua/.

Плюси друку на крафт-пакетах

Такий спосіб реклами має цілий ряд позитивних особливостей. В першу чергу він є досить ефективним, адже люди переміщаються по місту з пакетами, і відповідно навколишні бачать вашу рекламу. Крім цього, Друк на крафт пакетах є досить вигідною з економічної точки зору. Вона стоїть зовсім недорого, а значить і дозволити її собі може навіть невелика компанія.

Однак, не можна забувати ще й той факт, що зараз існують найрізноманітніші способи друку на крафт пакетах. Всі вони володіють своїми певними особливостями. Давайте розберемося в них більш детально. Отже, якщо ви хочете заощадити власні фінансові кошти, і при це замовити величезний тираж крафт пакетів, то найрозумніше буде скористатися офсетним друком. Зображення вийде досить простим, але зате пакетів у вас буде багато.

Ще один вид друку називається шовкографія. В даному випадку для вас можуть виготовити барвисті і яскраві пакети з чудовим малюнком, але вартість друку буде на порядок вище. Також не можна не згадати ще й про флексографию. Головна перевага такої печатки полягає в швидкості виробництва, і відносно непоганому якості отриманого зображення. Якщо крафт пакети вам потрібні терміново, то це буде найкращим рішенням. Найякіснішим методом друку по праву вважається тиснення. Зображення, зроблене з його допомогою, виходить не тільки яскравим і чітким, але ще і об'ємним. Однак, вартість такої печатки є досить дорогою, але в будь-якому випадку ви платите за відмінну якість.