Рюкзаки з логотипом на замовлення

0
481

Як вибрати рюкзак для ноутбука

Ноутбук — це, перш за все, мобільний робочий інструмент (якщо не брати до уваги важкі і габаритні ігрові моделі). І щоб завжди і скрізь носити пристрій з собою, необхідно підібрати для цього максимально зручний рюкзак.

У сьогоднішньому матеріалі розглянемо основні критерії вибору рюкзака для ноутбука і розберемося, які моделі найкраще підходять для транспортування лептопа. Рюкзаки з логотипом на замовлення ви можете купити тут https://asapservice.com.ua/catalogue/bags/.

Рюкзаки з логотипом на замовлення

Розмір

На ринку можна знайти рюкзаки для пристроїв будь-діагоналі: від компактних 13-дюймових до величезних 17-дюймових. Однак при підборі недостатньо орієнтуватися лише на діагональ. Також потрібно звертати увагу і на загальну місткість: адже у Вас може виникнути необхідність покласти в рюкзак і інші речі.

Всі рюкзаки можна умовно розділити на три категорії:

  • маленькі (до 20 літрів);
  • середні (20-40 літрів);
  • великі (понад 40 літрів).

Дрібні і середні — оптимальний «міський» варіант: крім ноутбука туди помістяться документи, ключі, зарядка, легка кофта та інші повсякденні речі. Великі рюкзаки — це вже варіант для далеких поїздок, в яких потрібно мати максимально містке простір для зберігання. При цьому потрібно звертати увагу на те, щоб блискавка зсередини не дряпала корпус ноутбука — тому краще брати рюкзак на розмір більше.

Основні і додаткові відсіки

Зазвичай «кишеню» для ноутбука розташований в зоні спинки рюкзака і обладнаний застібками для надійної фіксації лептопа. Це найзручніший варіант організації простору рюкзака, так і в середині залишається багато вільного місця для інших речей. При цьому основний відсік може бути оснащений додатковими дрібними кишеньками: для смартфона, канцелярського приладдя, окремого відсіку для планшета і іншого.

Також зустрічається інший формат рюкзаків, в яких «кишеню» для ноутбука знаходиться по центру рюкзака, а з боків від нього організовані невеликі відсіки для зберігання всього іншого. Якщо крім лептопа Ви траспортіруете документи, такий варіант буде зручним, проте для габаритних речей він зовсім не підійде.

Потрібно подбати і про те, щоб додаткові кишені були присутні також зовні рюкзака: в них зручно носити предмети першої необхідності, щоб комфортно діставати їх навіть на ходу.

Матеріал

Рюкзаки роблять з десятків різних матеріалів, однак при виборі потрібно пам'ятати про головне властивості — максимальної водонепроникності. Тому краще не брати для ноутбука звичайний тканинний рюкзак, він не зможе захистити від промокання.

Якщо говорити про середньо-бюджетних варіантах, то краще за все звернути увагу на рюкзаки з нейлону: це міцний і невибагливий в догляді матеріал, який не боїться пилу, бруду і бризок, однак від сильної зливи врятувати не зможе. Також можна розглянути рюкзаки з поліестеру: вони недорогі і щільні, проте не надто надійні.

Більш надійний варіант — це рюкзак з кордури: нейлонової тканини з особливою структурою нитки, яка володіє відмінними водовідштовхувальними властивостями. Внутрішні відсіки такого рюкзака залишаться сухими навіть після сильного дощу. Також матеріал має дуже міцне поліуретанове покриття. Але і коштують рюкзаки з кордури дорожче звичайних нейлонових.

Додатково потрібно звертати увагу на вентиляцію спини рюкзака. Краще рішення — поролонові прокладки, які забезпечують оптимальний потік повітря і виключають потіння спини при довгому носінні.