Безконтактна технологія TOUCHLESS: ваша перевага перед конкурентами

0
412

Приступаючи до вибору обладнання для автомийок самообслуговування, головне завдання — зібрати максимум інформації про різних постачальників. Незважаючи на те, що стаття, яку ви читаєте, опублікована на сайті одного з них, ми рекомендуємо порівнювати та аналізувати інформацію про різних виробників обладнання. А ось за якими критеріями оцінювати, розповімо в даному матеріалі, бо знаємо всю «кухню» зсередини.

Звертайте увагу на рівень бренду, його репутаційні позиції. У будь-якій галузі є лідери та аутсайдери.

Інтернет допоможе вам, оскільки історію компанії сьогодні можна вивчити. Благо є маса ресурсів, щоб відстежити розвиток бізнес-процесів, рівень стабільності всіх гравців ринку, народні рейтинги, складені клієнтами постачальників – власниками автомийок, що діють. Обладнання для мийки самообслуговування ви можете замовити тут https://icw.ua/ua/oborudovanie/.

Безконтактна технологія TOUCHLESS: ваша перевага перед конкурентами

СЕРТИФІКАТИ ЯКОСТІ

Вимагайте повну документацію та сертифікати якості. Звертайте увагу на справжність документів. Багато хто не надає значення паперам, а дарма. Їхня відсутність має насторожити. Якісне обладнання підтверджено сертифікатами та відповідає міжнародним стандартам ISO.

ПОСТАЧУВАНЕ ОБЛАДНАННЯ

Нині є десятка серйозних іноземних виробників, з якістю якого не посперечаєшся. На території Росії працюють їхні сертифіковані дистриб'ютори.

Оцінити обладнання допоможуть відгуки власників мийок, які вже працюють тривалий час не рік і не два, а п'ять-сім років. Поставте їм такі запитання.

  • Як часто обладнання виходить з ладу?
  • З яких причин?
  • Як вирішується проблема ремонту?
  • Які гарантії надає виробник?

Всі ці питання треба поставити до покупки, оскільки ремонтні роботи та простої обернуться серйозними збитками. Краще один раз заплатити за якісне обладнання, ніж зазнавати постійних грошових втрат через ремонт неякісного.

Оснащення для автомийок продають багато хто. А яка реальна роль постачальника під час гарантії? Що таке техобслуговування від нього? Адже цей вид обладнання використовується дуже інтенсивно. У цьому полягає його завдання — функціонувати 24 години на добу.

Перш ніж ухвалити рішення про купівлю, оцініть роботу потенційного постачальника у післяпродажний період. Насамперед зверніть увагу на:

  • умови гарантії;
  • наявність сервісного обслуговування.

Основну роль у безперебійній роботі обладнання відіграє саме сервісне обслуговування, оскільки навіть якісне оснащення може вийти з ладу через неправильну експлуатацію.

Роль регулярного технічного обслуговування полягає саме в тому, щоб запобігти поломкам. Серйозний постачальник обов'язково запропонує свої послуги у цьому напрямку. Оскільки в його інтересах, щоб клієнт правильно дотримувався умов експлуатації техніки.