Чому варто обслуговувати Тойота у дилера

0
374

Японський автоконцерн Toyota Motor Company (ТМС) розпочав випуск легкових автомобілів у 30-х роках минулого століття. За пройдений період компанія пройшла шлях від невеликої фабрики зі збирання до найбільшого світового автовиробника. Це звання компанія отримала у 2012 році, випередивши за обсягами продажу концерн Volkswagen. Автосалон Тойота у Києві може запропонувати гарний сервіс.

Для вітчизняних покупців автомобілі привабливі:

  • загальною надійністю;
  • багатою комплектацією;
  • індивідуальний дизайн;
  • економічністю.

Чому варто обслуговувати Тойота у дилера

Технічне обслуговування в автосалоні

Відповідно до стандартів компанії автосалон має високу якість сервісного обслуговування. Будь-який покупець та власник автомашина марки Toyota може отримати інформацію про необхідні сервісні та технічні роботи для свого автомобіля на офіційному сайті автосалону.

На автомобілі, модельний ряд, які виставлені в автосалоні для продажу, надається гарантія, яка встановлена ​​в 3 роки або 100 000 км пробігу.

Для підтримки автомашини у справному стані необхідно проводити комплекс ТО відповідно до регламенту, встановленого концерном Toyota. Виконання зазначеного регламенту забезпечує авто надійну роботу на весь термін експлуатації.

У компанії Toyota всі машини модельного ряду проходять ТО з періодичністю — 10 000 км, при меншому пробігу інтервал становить 12 місяців.

При виконанні планових обслуговувань проводяться операції з перевірки працездатності систем автомобіля, а в разі потреби виконується регулювання окремих деталей.

Обслуговування такого бренду, як Toyota, повинно проводитися тільки у кваліфікованих фахівців, саме тому і рекомендується відвідування офіційного дилера. У сервісному центрі буде все необхідне, щоб виконати ремонт та обслуговування Toyota, інструмент та новітнє обладнання. Автомобіль має свої індивідуальні нюанси, інженери продумали до дрібниць і важливо обслуговувати транспорт зі знанням своєї справи. Якістю сервісного обслуговування клієнт має залишитися задоволеним, саме цього і добиваються у своїй роботі співробітники офіційних представництв, тому неспеціалізованими місцями краще не користуватися. Обслуговування відрізняється пунктуальністю та якістю.