Купити оригінальні конструктори Lego в інтернет-магазині України

0
475

Для тих, хто досяг повноліття в останні 60 років, Лего був постійним компаньйоном. Крихітні пластикові цеглинки, які щільно прилягають одна до одної, принесли величезне задоволення поколінням початківців інженерів, вчених, архітекторів, теслярів, мулярів та так, письменників. Lego, який відзначає свій 60-річний ювілей 28 січня 2018 року (з дати подання паспорта Lego), продав більш 485 мільярдів штук скріплюються деталей, і сьогодні це один з найбільш знакових брендів на планеті. Ви можете замовити оригінальні конструктори lego в MyPlay.

Купити оригінальні конструктори Lego в інтернет-магазині України

Всі також будівництво Бетмобіля, дерева, мости, поліцейського мобільного командного центру або Ейфелевої вежі з цеглинок Lego — це більше, ніж просто дитяча гра. Дослідження показали, що будівництво з цеглинок Lego дозволяє дітям відточувати свої рухові, просторові і мовні навички. Він допомагає дітям з аутизмом, а також ученим-наслідувачам вирішувати проблеми і маніпулювати 3-D інформацією в їх головах. Коли діти грають з цеглинками Lego, вони аналізують, які частини становлять все і як кожен блок взаємодіє з друг до іншому.

Непогано для скромної іграшки, яка мала свій початок в невідомої селі на ім’я Біллунд в південній Данії. Саме тут жив тесля по імені Оле Крістіансен, який залишив середню школу, коли йому було всього 14 років. Коли в 1930-і роки відбулася Велика депресія, магазин Крістіансен постраждав, оскільки люди будували менше будинків і купували менше меблів. На одну річ у людей завжди залишаються гроші, — зауважив Крістіансен, — це іграшки.

Частково причина в тому, що Lego — це високо структуровані іграшка, яка вимагає від дітей розділити працю, спілкуватися, встановлювати правила, приймати рішення і взаємодіяти з іншими. Дослідники також навчилися використовувати роботи Lego, щоб допомогти медичним працівникам виміряти пізнавальні здібності дітей з важкими формами інвалідності, які не можна виміряти за допомогою традиційного тестування.

Крім того, є хороші шанси, що завтрашні вчені в даний час грають в цеглинки Lego. Емі Шелтон, когнітивний психолог в Центрі талановитої молоді Джона Хопкінса, вивчила вплив гри будівельними блоками, в тому числі Lego, на маленьких дітей. Вона каже, що діти, які грають з цими іграшками, розвивають свої здібності до просторовим мисленням.

«Ці навички не тільки мають відношення до вчених, а й до областей, які вам можуть бути цікаві», — сказала вона в своїй заяві. «Якщо ви хочете створити майбутніх ентузіастів STEM (наука, технології, інжиніринг та математика), вам потрібно почати з фундаментальних навичок, і як можна раніше. Щось просте, діти, що грають в блокову гру зможуть освоїти правильні види навичок для будь-якої області, в яку вони хочуть піти, і вони не будуть обмежені через відсутність раннього досвіду ».