Тачскрин для мобільних пристроїв ZTE: оригінальні вироби за помірними цінами

0
280

Сенсорний тачскрин є найуразливішим компонентом мобільного пристрою. Навіть якщо він випадково впаде з невеликої висоти, на дисплеї одразу можуть виникнути тріщини та подряпини, а сенсор перестане реагувати на команди. Найочевиднішим рішенням є звернутися до сервісного центру.

Але за рахунок того, що подібні послуги обійдуться недешево, краще поміняти тачскрин самостійно. Запчастини до мобільних пристроїв зараз продаються у вільному доступі. Необхідно чітко розуміти, що будь-яке самостійне втручання у смартфон може спровокувати погіршення поломки. У зв'язку з цим необхідно чітко дотримуватися інструкцій і грамотно оцінювати свої ремонтні здібності. Тачскрин для мобільних пристроїв ZTE: оригінальні вироби за помірними цінами ви можете замовити на сайті https://vibroplus.com.ua/tachskriny-dlya-mobilnykh-ustroystv-zte/.

Тачскрин для мобільних пристроїв ZTE: оригінальні вироби за помірними цінами

Що таке тачскрін?

Перед тим як приступити до заміни тачскріна своїми руками, необхідно чітко розуміти, що являє собою ця деталь і що взагалі входить в екран мобільного телефону. У сучасному телефоні дисплей представлений у вигляді збірної конструкції, кожна з яких нашаровує попередню:

 • матриця – панель, до якої входять рідкі кристали чи світлодіоди, підключається до плати з допомогою шлейфу;
 • тачскрин — є прозорою сенсорною поверхнею, з внутрішньої сторони є струмопровідний матеріал, а із зовнішньої олеофобне покриття;
 • захисне скло – спеціальна протиударна панель, що сприяє захисту від механічних пошкоджень.

Чому зламався тачскрин?

Як показує статистика, причини поломки тачскрину здебільшого пов'язані з механічними ушкодженнями. Телефон може або впасти з великої висоти, або на нього сядуть або всередину корпусу потрапить вода. Серед найпоширеніших причин можна назвати:

 • забруднення дисплея;
 • окислення контактів біля шлейфу;
 • неправильно наклеєні захисні аксесуари;
 • попадання всередину корпусу води;
 • механічні пошкодження;
 • різкі температурні перепади;
 • порушення програмного забезпечення.

Самостійний ремонт тачскріну

Заміна тачскріна своїми руками є можливою, якщо під руками будуть усі необхідні інструменти. Щоб змінити цю деталь потрібно придбати нову сенсорну панель або тачскрин з дисплеєм у зборі, кілька фігурних викруток, фен, непотрібна пластикова карта та пінцет.

Для того, щоб якісно замінити тачскрин у мобільному пристрої, необхідно суворо дотримуватися інструкцій. У протилежному випадку, невдалий ремонт лише посилить ситуацію.

 1. Зняти задню кришку смартфона.
 2. Вийняти акумулятор.
 3. За допомогою викрутки вивернути всі болти по периметру корпусу.
 4. Вставити медіатор або звичайну пластикову картку між кріпленням корпусу та злегка підчепити його. Не засувайте карту занадто глибоко, оскільки можна завдати шкоди внутрішнім складовим телефону.
 5. За допомогою фена необхідно злегка розігріти клей, який використовується для з'єднання тачскріну та матриці. Температура нагрівання має перевищувати 70-80 градусів. Існує й інший спосіб: загорнути телефон у рушник та покласти у тепле місце. Важливим моментом на цьому етапі є недопущення перегріву дисплея та інших компонентів телефону.
 6. Після прогрівання клею тачскрин повинен відокремитися від матриці. Можна скористатися присоскою, що прикріплюється на дисплей, притискається і таким чином відокремлюється тачскрін. Якщо клейка основа погано відходить, його можна поддеть, використовуючи канцелярський ніж.
 7. Очистити корпус від залишків клею.
 8. Нанести клей тонким шаром та вмонтувати новий тачскрин.
 9. Притиснути та очистити від залишків клею.
 10. Зібрати корпус в одне ціле та з'єднати за допомогою болтів.