Трускавець Відпочинок 2021 — Лікування та оздоровлення!

0
456

Останнім часом росіяни все частіше стали замість дозвільного відпочинку віддавати перевагу відпочинку оздоровлюються. Один з найбільш популярних варіантів корисного проведення часу у відпустці — поїздка на термальні джерела. Але перед відпочинком обов'язково потрібно оцінити стан свого здоров'я, дізнатися все протипоказання, в ідеалі — проконсультуватися з терапевтом. Трускавець Відпочинок 2021 — детально тут truskavetc.com.

Трускавець Відпочинок 2021 — Лікування та оздоровлення!

Чим вода в термальному джерелі відрізняється від води звичайної?

Будь-термальний джерело є справжнім даром природи. Вода в ньому, що вийшла з надр землі, відрізняється чистотою, підвищеним вмістом газів, мінеральних речовин і солей, які благотворно впливають на психологічний і фізіологічний здоров'я. Звичайна вода не володіє таким спектром цілющих властивостей. Користь термальних джерел для організму людини не раз вивчалася вченими і доводилася дослідним шляхом.

Відправитися відпочивати на бальнеологічний курорт можна як взимку, так і влітку — вода при виході із землі нагрівається до певних температур і залишається теплою (в деяких місцях гарячої) навіть протягом морозної зими. Звичайна вода замерзає при температурі від 0 градусів.

При виборі місця для відпочинку необхідно враховувати особливості і види мінеральних вод, адже їх властивості дуже відрізняються один від одного. Природно, що і вплив на тих, що купаються вони надають різний.

Види термальних джерел

Існує кілька класифікацій мінеральних вод.

За температурі (вона коливається від 20 до 90 градусів, але високо в горах зустрічаються і ті, температура води в яких досягає двохсот градусів):

 • холодні;
 • гіпотермальние;
 • термальні;
 • гіпертермальні.

За хімічним складом:

 • гідрокарбонатні;
 • сульфатні;
 • хлоридні.

Також термальні джерела діляться на види залежно від походження, ступеня мінералізації і кислотності, по газовому складу.

Користь термальних джерел

Мінеральну воду з підземних джерел ще називають «живою водою», адже вона не зіпсована агресивної штучної очищенням і штучними домішками. «Живу воду» можна приймати як всередину, так і використовувати зовнішньо. Недарма на етикетках багатьох косметичних продуктів красується напис «виготовлено на природній або термальній воді».

Пити мінеральну воду показано тим, хто страждає захворюваннями шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, органів дихання і шкірних покривів.

Зовнішнє застосування забезпечується за рахунок прийняття ванн або купання в природних або облагороджених басейнах з термальною водою. Як правило, такі процедури призначають тим, у кого є хоча б один з нижче перерахованих діагнозів:

 • захворювання шкірних покривів (псоріаз, екзема, дерматози та інші, поза загострень) — призначаються індивідуальні ванни;
 • несерйозні захворювання серцево-судинної системи (ішемія без частих нападів стенокардії, помірний атеросклероз, гіпертонічна хвороба) — тільки після консультації з лікарем;
 • захворювання центральної нервової системи (неврози, вегетативна дистонія);
 • проблеми з опорно-руховим апаратом;
 • хвороби сечостатевої системи (простатит, уретрит, дисфункції яєчники, порушення репродуктивної функції).

Крім того, купання в них буде корисно і тим, хто бажає уникнути даних діагнозів, продовжити свою молодість, поліпшити загальне самопочуття, відновитися після оперативного втручання. Серед приємних побічних ефектів також виділяють: підняття настрою, висновок зайвих солей і шлаків, зняття стресу і втоми, антибактеріальний ефект, зміцнення імунітету.

З метою залучення відпочиваючих на багатьох облагороджених джерелах надаються послуги з гидромассажним обладнанням. Вони особливо корисні тим, хто страждає ожирінням, проблемами з опорно-руховим апаратом, мігренню, хронічними стресами і втомою. Позитивний ефект може зберігатися на строк до трьох місяців.