Стилі дизайну інтер’єру: модерн та мінімалізм

0
607
Стилі дизайну інтер’єру: модерн та мінімалізм

Якщо ви хочете перетворити свою квартиру, використовуючи цей стиль, тоді вам треба знати, які елементи він містить.

Для стін, як правило, використовують спеціальні фарби або штукатурять їх. Ще можуть використовуватись однотонні шпалери.

Стилі дизайну інтер'єру: модерн та мінімалізм

Щоб зробити квартиру затишнішою, освітлюють стелю, роблять її монотонною. Щоб надати більшого антуража, збираю спеціальні споруди, підсвічування. Як підлогове покриття беруть лінолеум, плитку або деревину, не забуваючи застосовувати тільки світлі тони. Замовити гарну мебель ви можете тут https://terrahome.com.ua/ru/ulichnaya-mebel/balkonnye-nabory/.

Вважається, що меблі є одним із найважливіших елементів інтер’єру в мінімалізмі. Гарним доповненням тут стане вмонтований у нішу гарнітур. Використовуйте натуральні дерев’яні меблі з металевими контурами, зі скляними, шкіряними та іншими деталями. Необхідно, щоб обшивка меблів була одноколірною, але з помітними вкрапленнями, такими як подушки або пледи. Візьміть до уваги, що використовуючи такий стиль, ні в якому разі не повинно бути перевантаження простору.

Як приклад розглянемо проектування вітальні, яка припаде до душі прихильникам зразкового порядку та чистоти. Починаємо проектування апартаментів у стилі мінімалізм зі зносу внутрішніх стін. Зазвичай, щоб збільшити простір кімнати, її поєднують із кухнею чи коридором. В ідеалі для обробки такої кімнати вибираємо білу фарбу, але можна використовувати будь-яку іншу (тільки блідих відтінків).

Стилі дизайну інтер'єру: модерн та мінімалізм

Для обробки стін підійдуть шпалери або шпалери під фарбування, на стіну наносимо мармурову штукатурку. Ламінатне або паркетне покриття для підлоги бажано вибирати із звичайним візерунком.

Для такого інтер’єру характерним є використання не більше п’яти кольорів — волошковий, багряний, білястий, смолянистий і сірий. Тут має велике значення контрастність кольорів. Для її досягнення пустіть у хід предмети декору. Освітлення вибираємо спокійніше, орієнтуючись на площу кімнати. Галогенні світильники розміщуємо у верхній частині кімнати та у стелажах. Об’єкти меблювання підбираємо виключно гострокутні та прямолінійні.